About Agnieszka

Agnieszka Sztabnik-Baran urodziła się 6 grudnia 1986 r. w Płońsku. Od najmłodszych podążała w kierunku muzyki. Z czasem to jednak śpiew wypełnił cały wolny jej czas i stał się sposobem na życie.

Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Płońsku w klasie fletu. Pierwsze kroki w kierunku śpiewu stawiała w  szkolnych zespołach i Miejskim Centrum Kultury w Płońsku. Kilka lat później skończyła Szkołę Muzyki i Tańca Nutka. Następnie czteroletnią edukację na wydziale wokalnym PSM im. Fryderyka Chopina zakończyła dwoma recitalami dyplomowym. W 2009r. zagościła również w murach swojej macierzystej szkoły muzycznej, aby wystąpić ponownie  z recitalem dyplomowym przed płońską widownią –  (więcej informacji   w zakładce “O mnie w mediach“).
Z jej udziałem w latach 2009/2010 odbywał się w warszawskim TEATRZE HYBRYDY cykl koncertów poświęconych pamięci Anny German  Niezapomniana Anna German.
Kolejny projekt jaki przy jej współpracy powstał w TEATRZE HYBRYDY to przedstawienie wyreżyserowane przez Macieja Dzięciołowskiego specjalnie na 65-tą rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Tytuł tego przedstawienia brzmiał: Warszawskie dzieci. Wspomnienia matki o powstaniu warszawskim.
Spektakl ten cieszył się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

  Od 2011 roku jej losy połączone są z grupą wokalną z Centrum Kultury w Błoniu, również pracuje jako instruktor śpiewu w Miejskim Domu Kultury  w Piastowie i Ośrodku Garnizonowym w Kazuniu. W zawodzie nauczyciela śpiewu pracuje od wielu lat, niegdyś nauczyciel śpiewu w Art Studio i kierownik do spraw artystycznych w Nowodworskim Centrum Artystycznym „Tęcza”.
Od 2012r. rozpoczęła owocną pracę z Młodzieżową Orkiestrą Dętą z Jońca  i Orkiestrą Reprezentacyjną Ligi Morskiej i Rzecznej.  Od września 2013 roku jest właścicielem Studia Młodych Talentów, którego głównym zadaniem jest: kształcenie i promocja wokalistów oraz tworzenie oprawy artystycznej wydarzeń kulturalnych i uroczystości okolicznościowych –